رایت آسان انواع لوح فشرده با NCH Express Burn Plus v4.30

منبع : www.AsanDownload.com

 

شاید باور نکنید که یک نرم افزار 500 کیلوبایتی هم می تواند انواع سی دی و دی وی دی را رایت کند بدون این که کوچکترین خللی در کار ایجاد شود. شاید فکر کنید تفاوت های زیادی از نظر کارآیی در رایت لوح های فشرده میان نرم افزار نرو که حجمی حدود 3 مگابایت دارد با این نرم افزاری که تنها 500 کیلوبایت حجم دارد است ؛ بالعکس شاید از نظر امکانات قابل مقایسه نباشند اما از نظر کارآیی در رایت لوح های فشرده کاملا مشابه یکدیگر هستند هرچند اصلا نمی توان میان این دو از نظر قابلیت ها حتی کوچکترین مقایسه ای انجام داد.
NCH Express Burn Plus نرم افزاری است که با حجم بسیار پائین و سرعت بالا در نصب و اجرا می تواند برای کاربرانی که به سرعت اهمیت بالایی می دهند یک نرم افزار ویژه به حساب آید ؛ جالب است که این نرم افزار ساده نه تنها قادر به پشتیبانی از انواع سی دی و  دی وی دی می باشد بلکه می تواند حتی از نسل آینده دیسک های نوری یعنی Blu-ray را هم پشتیبانی کند ، در فرمت بندی رایت فایل ها می توان از شکل های مختلف داده ای ، صوتی و ویدوئی استفاده نمود.
محیط کاربری ساده و استفاده آسان از نرم افزار که می توان از Drag & Drop ساده هم برای رایت و کپی آن ها بهره برداری کرد از مهم ترین و کلیدی ترین قابلیت های این نرم افزار به شمار می روند ؛ امکان گرفتن ایمیج و ذخیره سازی با فرمت ISO نیز وجود داشته و همچنین قابلیت رایت این دسته ایمیج ها هم وجود دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این نرم افزار تنها چند کیلوبایتی را مورد آزمایش قرار دهید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار NCH Express Burn Plus v4.30 :
- حجم بسیار پائین نرم افزار
- محیط کاربری ساده نرم افزار
- امکان رایت انواع لوح های فشرده با قابلیت های پشتیبانی از Blu-ray
- امکان رایت به صورت های مختلف داده ای ، صوتی و ویدویی
- امکان گرفتن ایمیج از لوح های فشرده با قابلیت ذخیره سازی با فرمت ISO
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- امکان بهره گیری از قابلیت  Drag & Drop
- قابلیت Rip نمودن موزیک ها و یا اطلاعات از داخل لوح های فشرده
- امکان پشتیبانی از انواع دیسک های با قابلیت نوشتن چندباره
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

 


ادامه مطلب ...

/ 0 نظر / 28 بازدید