مدیریت Image های CD با UltraISO Premium Edition v9.3.0.2612

منبع : گیگا رایانه | آسان دانلود

 

آیا شما از انبار کردن CD های خود خسته شده اید . آیا یک سی دی بازی از دوستان خود قرض گرفته اید و میخواهید همیشه آن را داشته باشید و برای رایت کردن از آن رایتر ندارید . فقط کافی است از آن یک Image بگیرید و دفعه های بعدی آن Image را باز کنید و از آن استفاده کنید . برای گرفتن ایمیج از CD ها برنامه های زیادی وجود دارند که یکی از قویترین برنامه های که میتوان در این ضمینه به آن اشاره کرد نرم افزار UltraISO Premium Edition میباشد که در اینجا به برسی نسخه جدیدی از این برنامه با نام UltraISO Premium Edition 8.6.5 میپردازیم . شما با این برنامه میتوانید که از CD های خود Image تهیه کنید و Image های قبلی را ویرایش کنید و یا Image ها را به فرمتهای مختلف تبدیل کنید یا حتی یک CD بوت با سلیقه خود بسازید و آنها را رایت کنید . 
UltraISO Premium Edition   نرم افزاریست برای ساختن image  از روی CD/DVD، رایت image بر روی CD/DVD، ویرایش File های ISO، تبدیل دیگر Fotmat های Image به ISO و  ساخت CD/DVD های Bootable
به وسیله UltraIso می توانید File های Image خود را به راحتی ویرایش کرده File یا Folderی را به آن اضافه کنید، حذف کنید و یا استخراج کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار UltraISO Premium Edition v9.3.0.2612 :
- دارای ظاهری ساده و کاربر پسند
- مدیریت و دسته بندی File های Image
- قادر به ساخت Image از روی  Hard Disk، CD/DVD و یا شبکه کامپیوتری
- پشتیبانی از اکثر Format های رایج Image از جمله (BIN، CUE، NRG، MDS، MDF، CCD، IMG، SUB) و تبدیل آنها به Format استاندارد ISO.
- قادر به ویرایش اغلب  File های Image از جمله Image هایی که با برنامه های Nero burning ROM, Easy CD Creator, CDRWin, CloneCD, BlindWrite و .. ساخته شده اند.
- قابلیت ویرایش انواع image های File های صوتی
- پشتیبانی از فرمت ISZ در حجم های بالای 4 گیگابایت
- دارای یک درایو مجازی برای اجرای Image ها از روی Hard disk
- قابلیت بهینه سازی ساختار Image های ISO برای کم کردن حجم آنها
- پشتیبانی از Vista و ویندوز های 64 بیتی
و ...

 


ادامه مطلب ...

/ 0 نظر / 29 بازدید